Kategorie

SIEWNIKI PNEUMATYCZNE ( kukurydza, burak, soja, itp..) Znaleziono 19 produkty.

SIEWNIKI  PNEUMATYCZNE  ( kukurydza, burak, soja, itp..)
Siewniki punktowe

We wszystkich modelach sekcje siewnika napędzane są za pomocą wału kardana. Układ zapewnia stabilny napęd i łatwość rozłączania sekcji. Prosta przekładnia pozwala na ustawienie wysiewu żądanej ilości nasion. Nie wymaga smarowania, ani dodatkowych czynności obsługowych.

Siewnik z sekcją stopową SP, charakteryzuje prosta konstrukcja i wysoka niezawodność. Bogate wyposażenie siewnika umożliwia pracę na różnych typach uprawianej gleby, a łatwa adaptacja z siewu kukurydzy do siewu buraka czyni maszynę bardzo uniwersalną. Jest to doskonała maszyna dla producentów kukurydzy na ziarno, kiszonkę lub plantatorów buraka.

Siewnik z sekcją talerzową MT pozwala na szybki i precyzyjny siew punktowy nasion kukurydzy, buraka, słonecznika i innych roślin na glebach dobrze uprawionych, słabo przygotowanych oraz w mulcz. Układ sekcji pozwala na dokładne kopiowanie terenu. Miejsce wysiewu nasion znajduje się w punkcie styku koła kopiującego z glebą. To rozwiązanie zapewnia precyzyjne utrzymanie głębokości siewu również w terenie pofałdowanym i glebie słabo doprawionej. Niezależna od głębokości siewu regulacja kół dociskających ziarno pozwala uzyskać optymalne zagęszczenie gleby wokół nasiona, bez powstania skorupy.